ŠKOLA JEDRENJA 2024

Za početak, u našem klubu „Horizont“ vjerujemo da je jedrenje dostupno svima, a imamo i najbolju lokaciju u gradu ☺.   Ponosni smo na našu školu jedrenja i na jedriličare, članove našeg kluba.  Za nas je jedrenje način života i želimo to iskustvo i osjećaj podijeliti s drugima.  Samo trebaš imati želju biti na moru i već ovo ljeto možeš saznati je li ti jedrenje u krvi. Treneri golemog znanja i iskustva   jedva čekaju pokazati ti kako postati brz-a i uhvatiti vjetar. Naučit ćeš puno fora, stvari koje ne možeš naučiti nigdje drugdje, i super se zabaviti na moru. Ovo ljeto počni jedriti i pokaži sve što možeš, a zauzvrat ćeš otkriti želiš li jednog dana oploviti svijet i otkrivati nove horizonte. 

Za više informacija kliknite na https://www.jk-horizont.hr/skoal-jedrenja-2024/

 

Sponzori